Jak niemiecki humanista kazał mnie zabić za post na forum, ciocia wolała dla mnie karę śmierci niż dla siebie zawiasy, a polski generał - amerykańskie pieniążki dla siebie, niż nieprzekupnego truthseekera dla Polski.To jest moja hipoteza naukowa, do której mam prawo - nie muszę mieć wszędzie racji; wystarczy, że służby wielu krajów od lat usiłują mnie wrabiać w bezlik świństw, a to oznacza - że widocznie miałem rację w wielu sprawach.
Jak zostałem aniołem apokalipsy zamiast psem w niemieckim burdelu dla gejów, czyli dobro, pomoc i uczciwość mojej cioci - wielkiej chrześcijanki - w pełnej krasie. Omawiam też jakość lasera pająka-mutanta i dlaczego nie należy się go bać, a także smucę się że zrobiłem 330 brzuszków w jednej serii co nie wygląda mi na wyczyn człowieka o klasycznym DNA. Bonusowa analiza: jak obcy i mutanty reagują na sylwestrowe fajerwerki - relacja z pierwszej ręki (choć już nie do końca ludzkiej)
Odpowiadam na pytania Mossadu, kogo miała wrobić ciocia w zamian za milczenie służb o jej dziwnych pomyłkach w banku i czy to prawda, że gdyby chciało jej się przejść przez boisko, tobym nie został mutantem którego ewentualne dzieci nie będą miały osobowości prawnej?I answer them gladly. What connects my aunt, Polish secret services, German gay kidnappers, Khost province in Afghanistan, mutant spider from Amazon jungle, Tomek Musielak, Xenomorphs and Yautjas (Predators) from space? Well, one year of my life does - I explain it on the video clip.
Moje oświadczenie w sprawie zarzutów, które po dziś dzień nigdy przez nikogo nie zostały mi oficjalnie przedstawione, a o wszystkim dowiedziałem się stosunkowo niedawno z plotek i od niespokrewnionej ze mną osoby, która się nade mną zlitowała, mówiąc: "Tomek, twoja rodzina cię wrobiła i cię sprzedali - a polskie służby tylko na to czekały". Jak to jest, że zostałem oskarżony, pomówiony, skazany, ukarany i uniewinniony - a o wszystkim nawet zapomnieli mi powiedzieć ? Przecież to jest dramat większy niż u Pasikowskiego - musiało chodzić o grubą kasę.. To szkoda, że nie chodziło o Polskę.

Na kogo szatan nawet nie splunie? Czy bogate osoby mogą krzywoprzysiężyć, narażając skarb państwa na olbrzymie koszty, a niewinnych ludzi na ostracyzm społeczny i trwałe okaleczenie? Czy ręka sprawiedliwości karze tylko biednych ?Czekam na predatora i liczę sobie nowe mięśnie, otoczony kamerami NATO itp. wiarą w stylu agenci, porywacze, szpiedzy, moja rodzina, żołnierze, obcy z kosmosu, egzotyczne zmutowane pająki i niewidzialne pasożyty psychiczne. Typowe niedzielne popołudnie - i jeszcze mam na to wyrąbane, i tylko nie wiem czemu coś wszyscy boją się mnie ..bo zawsze chciałem być lajkerem. Ale skończyły się czasy lajku, więc zostałem aniołem apokalipsy - w wyniku nieudanego sprzężenia się dwóch eksperymentów, niemieckich i polskich służb specjalnych do spraw kosmosu, ingerencji obcych oraz mojej własnej silnej woli, która ich wszystkich rozku4vviła.

Zmiany w moich dłoniach mają się nieźle, dodatkowe mięśnie w lewej ręce sprawiają, że boję się iść na prześwietlenie - bo wezwaliby NASA. Krótkie omówienie, co wyrastało mi z pleców - w pogodne niedzielne popołudnie, gdy moja głowa ma znów ludzki kształt. Dziękuję, Polsko - za wrabianie. Dziękuję, ciociu - za kłamanie. Dziękuję, Niemcy - za DNA ksenomorfa i predatora; ciekawe, czemu tylko wy je mieliście, a reszta NATO nie - starzy kolaboranci, od 1933 r. I niech mi nikt nie smęci, że mam zamykać okno na noc, bo lasery wojsko anteny wszystko ..żeby mnie chronić przed przybyszami z kosmosu - a tylko oni mi jeszcze nic nie zrobili.Cioci to nie obchodziło, że jestem niewinny - przychodzili do niej różni ludzie przedstawiając zmyślone zarzuty wobec mnie i obiecując, że jak zapłaci i podpisze za mnie przyznanie się do winy, to będzie cicho o sprawie. Więc podpisywała, kłamiąc że ze mną rozmawiała na te tematy, myśląc tylko o sobie i żeby sąsiedzi o niczym nie usłyszeli; w ten sposób zgotowała mi gehennę, sama stając się przestępczynią.

Armia 100.000 Tomaszów z laserami predatorów i rękami ksenomorfów - stawi czoła 350.000 Chińczyków na Kaukazie w 2035 r. ? Teraz już nie ma odwrotu; powiem wam, że te mutacje - dają podobne zmiany świadomości, jak środki rozszerzające jaźń; tylko z zębami nic się nie poprawiło.

Do czego przyznała się za mnie pewna Izabela, popełniając krzywoprzysięstwo ponieważ zeznała, że ze mną na którykolwiek z tych tematów rozmawiała - co nie jest prawdą - i zamiast pofatygować się przez boisko, spytać mnie czy którykolwiek z zarzutów jest prawdziwy, poświęciła niewinnego człowieka i zgodziła się oddać mnie do burdelu dla gejów, byle tylko było cicho o sprawie i sąsiedzi się nie dowiedzieli. Podczas gdy ja narażałem się Rosjanom, Niemcom i obcym, poświęciłem na to 10 lat życia stając się samotnym wyrzutkiem społeczeństwa, zabiedzonym bezzębnym odpadem na widok którego ludzie się śmiali - ciocia była łaskawa przyznać się za mnie do:

- bycia rosyjskim agentem (płatnym !)
- posiadania ciągot pedofilskich
- sfałszowania sobie wykształcenia
- bycia gejem
- chęci dominacji nad mężczyznami
- bycia kosmitą


Podczas gdy jestem nieprzekupnym polskim patriotą, lubiącym dominujące kobiety, który przez 10 lat opłacał domenę i serwery "ukrytesprawy.org" z własnej pracy fizycznej. Bo cioci się nie chciało przejść przez boisko, albo bała się że jako niewinny - będę chciał się bronić w sądzie, sąsiedzi dowiedzieliby się o procesie i to by był dla niej stres, mniejszy niż dla mnie bycie gwałconym przez gejów po porwaniu przez prywatną niemiecką organizację szpiegowsko-hakerską wrabiającą przystojnych mężczyzn w pedofilię.

Wielkopolska elita i poszanowanie praw jednostki na terenie UE - w pełnej krasie.

Mógłbym uratować więcej osób, w Polsce i na świecie, w wielu sprawach w które byłem zaangażowany - gdyby ciocia pofatygowała się te 300 metrów chociaż raz przez te wszystkie lata, żeby mi powiedzieć że w ogóle jestem o coś oskarżony; tobym jej powiedział, że National Security Agency śledzi każdy bit na moim komputerze i każde naciśnięcie klawisza od początku mojej działalności, to jest od 10 lat, zatem Amerykanie wiedzą o każdym hakerze który mi coś przegrywał albo coś skasował; mogła chociaż zadzwonić, tobym jej powiedział, że odrzuciłem propozycje agentosów wielu krajów, a polskich najczęściej - i nie mają na mnie żadnych dowodów, oprócz sfabrykowanych, które historia zawsze szybko demaskuje. To nie, wolała za mnie przyznać się do wszystkiego, skłamać że ja się przyznałem, żeby mieć spokój i sąsiedzi o niczym się nie dowiedzieli, chociaż ja byłbym zdalnie sterowany, zainfekowany pasożytami, żywą przynętą na obcych, a na końcu zamknięty w burdelu dla gejów. Aha, zrezygnowała jeszcze w moim imieniu z wszystkich pieniędzy od czytelników, chociaż jestem niewinny - dla niej ważne było, żeby nie było rozgłosu, żeby o żadnych nawet oskarżeniach nie dowiedziały się panie z Sam-u ani panowie z OSiR-u. Dobrze ciociu, jak chcesz - skoro to dla ciebie takie ważne, ważniejsze niż moje życie. Za to wiedzą już w Pentagonie i na Kremlu, wie o tym kontrwywiad i Mossad, na Wall Street i w podziemnych bazach. To uważaj na targowisku!


Description of the last ten years of my life. How I became a truthseeker involved in spreading the truth about underground bases, silent war with aliens, stargate in Iraq, mind parasite spreading through internet, kidnapping of Polish president Lech Kaczynski and Army Command in Russia on 10th April 2010, how I discovered that languages are living beings and that all the trees have one common counciousness. Finally, how I was targeted by German international gay kindappers organisation working for an immoral Masonry member, pretending to be polite director of Harassment & Murder (or something like that) distribution center on polish soil. Quite fu**ed up story, to be precise.

How my cowardly aunt let various secret services to frame me in whatever they wanted, and was to lazy to come inform me that she lied to the judge that she talked to me and I confessed to all or even some of the allegations.

NATO please help me. Germans are using technologies shared with them against innocent people, to kidnap and rape them. Polish secret services are doing what they can, but if you NATO countries cooperate with Germany in exchange for their money - hereby I inform you that you have blood on your hands. Thank you, that was my statement

Tomasz Musielak
                               "the Incorruptible"
 Z truthseekera w zwierzę dzięki cioci albo kto się boi wykrywacza kłamstw - bo ja nigdy. Parę słów o niemieckiej agencji porywania ludzi dla bogatych gejów działającej na terenie Wielkopolski oraz metodach jej funkcjonowania, omawiam też i prezentuję żywy pomnik użycia broni chemicznej, bakteriologicznej i elektromagnetycznej w fizycznej napaści na obywatela Rzeczypospolitej Polskiej - zdradzam też w jakim kraju dało radę załatwić antidotum i dlaczego nie zjadłem i już nie zjem go do końca ..tak, zgadliście - w kraju znanym z humanizmu i równego traktowania wszystkich ludzi, ale tylko na filmach i w sloganach.


Jak cioci kłamstwa prawie wywołały konflikt międzynarodowy - a mogła tylko przejść przez boisko ..ale nie, bo bogaci ludzie nie muszą.

Tak to w Wielkopolsce było, tak to funkcjonowało latami, a ja sobie ćpałem. Ale nie, teraz się skończyło, teraz wszyscy ludzie będą już sobie równi - obojętnie Polak czy Niemiec, z bogatej rodziny czy biednej; lepiej żeby każda ciocia i każdy dyrektor to zrozumieli i zaczęli w końcu być takimi humanistami, jakich zgrywają.Czy bogaci ludzie w Wielkopolsce i mojej rodzinie powinni mieć taką samą pamięć, jak biedni - czy mam wezwać NATO na pomoc; bo obcy już byli. Co tam u mnie? ..a nic, truthseekerka od kuchni:

Jakąś larwę wczoraj widziałem pod skórą, drugie coś maleńkiego zlikwidowałem, rogi mi znikają i żebra ksenomorfa też. A wiecie dlaczego? Bo mam jeszcze kumpli, nie tylko ciocię która chciała mi pomóc, ale przede wszystkim żeby nie było rozgłosu bo to dla niej ważne, więc bez kontaktowania się ze mną przyznawała się kłamiąc, że ze mną rozmawiała, do wszystkiego co jej podsuwały służby różnych krajów i moi potężni wrogowie - że sfałszowałem sobie wykształcenie, jakobym miał pedofilskie skłonności, że pracowałem dla Rosji itp. brednie a na końcu był plan, żeby mnie pozbawić wszelkich praw - i była gotowa się za mnie przyznać że jestem kosmitą, ale stwierdzili że to za wiele i zaczęłoby wyglądać podejrzanie - bo przyznawała się właśnie tym osobom, które mnie w to wszystko wrabiały, wiedząc że ja nic o tym nie wiem i nigdy bym się nie przyznał, skoro jestem niewinny.

 Bo ciocia chciała pomóc. Ale nie jak chrześcijanin, mówiąc prawdę. Tylko cichym przekrętem wierząc w siłę swej kasy - bo tak jak inni ludzie myślała, że tu jest Środa, kraina sitw i Niemców, plotek i kłamstw, niesprawiedliwości. A tu jest Wielkopolska, NATO i służby ds. obcych, sny o Smoleńsku i rosyjscy szpiedzy, walka o wolność i prawdę, kraina Tomka. Fakt, poniosłem pewne ofiary - ale uważam że było warto, bo w którą stronę nie spojrzę ..a kraina nasza równinna, nigdzie żadna góra horyzontu nie zasłania - i wszędzie jakby inaczej, coś się zmieniło, na ludzkich twarzach mniej szmaciarstwa a w oczach więcej wiary i prawdy.
Ej NATO, moja bankierska ciocia na I. kłamie - nie rozmawiała ze mną o niczym ciekawym, nie zadawała trudnych pytań, a tym bardziej nie przyznałem się jej do wyszukiwania w internecie czy ściągania zdjęć erotycznych z dziećmi ani pracy dla obcego wywiadu; ani do kłamania o swoim wykształceniu - ciocia przejechała się trochę zapewniając o moim przyznaniu się ludzi, którzy mnie w to wszystko wrobili, i tak się dowiedziałem co ona sobie odp...dala

Przecież ciocię można dać na wykrywacz kłamstw i prawda wyjdzie na jaw - z osoby tak religijnej, na pewno bez problemu.

Ja już długo z tymi pająkami nie pociągnę, wczoraj jednego zabiłem był pod skórą, drugi uciekł bo nikt z rodziny nie chciał pomóc (może to była larwa), trzeci siedzi w żołądku zdycha mutuje i łączy się ze mną, czwarta istota owija mi w gardło - ale jest dobrze, bo atakują mnie biorą falową i jestem zdalnie sterowany w sprawach takich jak sen, zmęczenie, popęd seksualny

Dziękuję, ciociu - a następnym razem można przyjść zapytać, bo to na tym polega rodzina, nie na pozorach i myśleniu "co ludzie powiedzą". A zawsze powiedzą prawdę, bo to ona na końcu wychodzi na światło dzienne. Ciociu - miłego chodzenia z grabkami po cmentarzu, byle jak najdalej od mojego grobu.Jak wczoraj zabiłem pajączka, a larwa mi uciekła - niestety obie te dwie rzeczy były pod moją skórą, i nikt mi nie pomógł. Gramy dalej - choć już przed wielu, wielu laty, nikt nie dawał mi nawet matematycznych szans na wyjście z grupy. Pozdrowienia dla cioci I. z bankowym doświadczeniem, której kłamstwa, małość i tchórzostwo pozwoliły z niewinnego patrioty zrobić w świetle prawa gęste od pasożytów zwierzę jako zabawkę dla niemieckich gejów; bo cioci się nie chciało przejść przez boisko, zapytać czy zarzuty przeciw mnie podnoszone nie są aby fabrykowane.Tak to jest, jak się nie mówi prawdy - to ciekawe, dlaczego ciocia o tym nie wiedziała. Może bo myślała, że będzie spoko bo ma dużo kasy, a kasa jest dobra na wszystko. A nie jest - na mnie nic nie działa, nie da rady i nie pomaga - i wielu możnych już się o tym przekonała, że wróciła z wagarów sprawiedliwość.

Jak ciocia na I. po patrzeniu się na mój blok przez piętnaście lat ponad lasem, gdyby przyszedł do niej sołtys i powiedział że widział zza rzeki mój dom, a tam ślady śmietanki na parapecie oraz dżemu na wycieraczce - podpisałaby mu że mam skłonność do gofrów i uwielbiam bycie prażonym, że jej o tym powiedziałem chociaż ze mną nie rozmawiała itp. wszystko co podsunięto by jej mówiąc "podpisz tu, Tomka na ksenomorfa-geja, bo inaczej puścimy takie zdjęcie i powiemy że on miał to w kompie" ..i ciocia to wszystko podpisywała, dokonując krzywoprzysięstwa i umożliwiając obcym mocarstwom złamanie mi życia, tak że już zawsze będę samotny i nieszczęśliwy, chemicznie wykastrowany chociaż nigdy nie zostałem postawiony w stan oskarżenia ani nie miałem możliwości obrony, ponieważ ludzie którzy fabrykowali dowody najlepiej wiedzieli jak są lipne i jedyną ich nadzieją była moja mało bystra, jeszcze mniej odważna ciocia, która nigdy nie przyszła się spytać, czy to w ogóle prawda, czy ja się na to zgadzam, ani pogadać nic. Bo jest tak bogata i tchórzliwa, w tzw. elicie ludzi nie szanujących pojedynczych ludzkich żyć ani ich dokonań, że zamiast pofatygować się ustnie choć ze mną skonsultować, przez te wszystkie lata, gotowa była wg relacji służb, po tym jak już mnie wrobili i się zwierzali, że aż za bardzo wyszło, gotowa ze strachu przed tzw. "co by ludzie powiedzieli" przyznać się za mnie do bycia wampirem i czajnikiem, gdyby jej przedstawiono kieł, film jak zbijam lustro i urwany przeze mnie kabel. W co mnie wrabiano niesłusznie, a co naprawdę zrobiłem - szokujące wyznanie truthseekera, taśmowego, krętacza, zboczeńca, patrioty, narkomana itp. leszcza

w zmontowanej przeciwko mnie sprawie o rosyjskiego agenta i posiadacza obrazków z dziećmi zostałem pozbawiony przynależnego mi na mocy Konstytucji prawa obrony, choćby przy użyciu wykrywacza kłamstw - i nie poinformowany o sprawie i fabrykowanych przeciwko mnie dowodach, wysuwanych pod moim adresem zarzutach; nigdy, wszystkiego dowiedziałem się z plotek, od obcych ludzi nie związanych ze sprawą ..i po dziś dzień nie wiem, czy ten koszmarny cyklon ludzkiej małości to prawda

Następnym posunięciem w intrydze miało być zlikwidowanie cioci lub wykonanie tomografii komputerowej jej mózgu i podmiana na robotoida, żebym już nigdy nie mógł wyplątać się z kłamstw jej "pomocy" ..która była tak naprawdę parszywym tchórzostwem, tym samym którego ofiarą byłem już w dzieciństwie.Za użycie broni bakteriologicznej przeciwko mnie ponosi odpowiedzialność sprawczą na arenie międzynarodowej i przed ludzkością, w sytuacji gdy flota obcych się zbliża, każde państwo w którym prowodyrzy i wykonawcy mieli przeświadczenie o bezkarności, rzutujące na wykonywalność.
Podpisano:taśmowy polski made in 1979 trójDNAowy zwierzę kosmita ksenomorf-reptilianin replikant zboczeniec mutantBelzebub rosyjski_agent i może w coś jeszcze mnie wrabiali, bo np. o bycie robotoidem organicznym nie wiem czy byłem posądzony, rozpracowywany pod tym kątem - ale pozostałem niezłomny i nie za złom złoty zmienialny, zmieliłem i zamuliłem, ale zmiotłem i złamałem - łuny łąk ludów ja widziałem.

I tylko niedoszli porywacze nie wiedzieli, że od 2008 jestem obserwowany przez służby amerykańskie, 2009 rosyjskie, 2010 polskie, 2011 chińskie, 2012 niemieckie, 2013 izraelskie, 2014 indyjskie, 2015 brytyjskie, 2016 węgierskie, 2017 ukraińskie, 2018 kosmiczne.

A i tak moja ciocia wszystko podpisała, przyznała się za mnie do przestępstw których nigdy bym nie popełnił - i nawet mnie prawie zabrali, i to w świetle prawa, i tylko nie wiedzieli że Tomasz Musielak jest umoczony w każdym gnoju cichej wojny o kosmos i ludzi, toczonej przeze mnie i Marynarkę USA przeciwko utajonym zagrożeniom tego świata, która nacierają na Os. Jagiellońskie i US Fleet sporadycznie a nieprzerwanie. Wojsko, lasery, wszystko - już miałbym te rogi i jako zwierzę też gwałcony, po tym jak tchórzostwo cioci zwróciło im nakłady na hakerów i animatorów - gdyby nie pająk pasożytujący w mym gardle, który zawsze to zjadał i to on zmutował, oraz DNA ksenomorfa tj. prawdziwych obcych, od jedzenia po nich pizzy, przez co oni dziwili się dlaczego moja głowa rozrasta się w drugą stronę, niż przewidywali (grudzień, bo teraz tamto zanikło i znów syf w przód mi z czoła rośnie, tak jak pewien dyrektor-humanista i znany etyk obiecywał)

Została niewątpliwie użyta broń chemiczna przeciwko mnie, a ja jestem pewien że z naszych sąsiadów nie zrobili tego Szwedzi, Rosjanie, Litwini, Białorusini, Ukraińcy, Czesi, Słowacy i wierzę też, że nie uczynili tego Polacy - mam powody przypuszczać, i takie otrzymałem informacje.

Polish X-Men in build up .. 3 DNA + Xenomorph + Spider + Multicorn Supersoldier-scientist Manchurian_politician mutant-hybrid telephatic-transkinesis-teleport-poet alien-cosmic- human soul vessel-container remote_agent of humanity .. never too many muscles, the say and they are wrong.

Rosyjski agent-zboczeniec-złodziej itd. bo już mi się nie chce wymieniać, w co nagle zewsząd byłem wrabiany - ale służby już miały mnie we wszystko wrobionego, więc powiedzieli im żeby się ode mnie odp......li, a na końcu Amerykanie ich nakryli.

P.S. w dniu wczorajszym doznałem dwóch porażeń neurologicznych, z czego jedno na dworze ale nie wiem co się tam działo, nic nie pamiętam - tylko jak idę i potem podnoszą z ziemi mnie ratownicy z lekarzem, bo ludzie znaleźli mnie kilkadziesiąt metrów dalej na torach wąskotorówki, nieprzytomnego. Co wyprawiałem po drodze i jak się przeniosłem te 120 metrów, które tyle razy przemierzałem z Pimpusiem, nie kojarzę. Potem wymiotowałem i prawie udało mi się wypluć jakieś g.. a

28 czerwca 2018 roku   Jak zaodrzańskie prywatne służby specjalne na zlecenie Niemca - bogacza - gwałciciela - porywacza - zbrodniarza - dyrektora - humanisty (niepotrzebne skreślić) dosypywały mi do jedzenia mikrourządzenia mające spowodować zmiany w DNA, ale zjadał je pobananowy pasożyt - amazoński pająk w moim żołądku. I to on zmutował, wyrosły mu rogi, mnie bolał brzuch i myślałem, że to grypa jelitowa - ale zawsze jakoś tylko ja ją miałem. Obrzydliwa intryga przyjaciela polskojęzycznych postaci wielkopolskiej śmietanki, któremu niektórzy waflują do dzisiaj - ale dla nich nie ma żadnej przyszłości, tu w Polsce - na pewno nie.  Jak widzimy po moim czole, nasi zachodni przyjaciele powrócili do używania broni chemicznej. -Do wszystkich krajów, w związku z tym: .. ... wiecie, co chciałem powiedzieć ..!


Jak niemieccy psychopaci chcieli mnie gwałcić po doprowadzeniu do uznania za zwierzę w wyniku dosypania w pracy czynnika mutującego do jedzenia, ale na szczęście zjadłem pizzę po ksenomorfach i głowa zmutowała mi w drugą stronę. Jak Niemcy i Rosjanie mnie obserwowali czujnie od wielu lat, wiedząc że jestem nieugiętym polskim patriotą, a obcy z kosmosu nawet próbowali zabić za moją działalność w obronie interesów ludzkości - natomiast polski kontrwywiad na zlecenie chciwego generała - złodzieja bez honoru - wydawał pieniądze podatników i moich czytelników na zbieranie na mnie kompromitujących materiałów i próby wrabiania w co się da, przed czym uratowali mnie Amerykanie. Takie rzeczy tylko w Wielkopolsce, gdzie za dnia machają flagami, w nocy odbierając pieniądze i telefony zza Odry. Finalne rozwiązanie kostki Rubika mojej zagadki i ostateczny krach szmaciarskiego układu sprzedajnych zdrajców. A na deser demaskacja pająków.. - czyli ogólnie, raport z moich przemyśleń gdy kładłem się spać, ale nie mogłem zasnąć i niechcący wszystko zrozumiałem.


  I mam jeszcze wiadomość do Niemiec. To już koniec mojej zagadki, ale dopiero początek naszej rozprawy - bo jeżeli ten człowiek, ten niemiecki dyrektor, ten rasista który tu się tak bawił polskimi życiami, jak gdyby grał w karty- nie zostanie przykładnie i należycie ukarany, daję Wam słowo że całe Niemcy spotka to, co się należy każdemu krajowi, gdzie bogatych obowiązuje inna sprawiedliwość niż zwyczajnych ludzi. I ja już mam na to pomysł, bo w pomysłach zawsze byłem dobry; a nie w w blefowaniu.
 Na filmie widać na żywo, jak rosną mi rogi, po tym co Niemcy podłożyli mi do zakładowej lodówki na zlecenie przyjaciela czołowych postaci wielkopolskiej elity/sitwy/bandy proniemieckich figurantów. Oprócz tego omawiam los pająków z mojego gardła, czy królowa ksenomorfów składa jaja w pobliskim lesie, które miasteczko opanowali sataniści i dlaczego obcy przychodzą do mnie, a nie do wojewody.

powrót na stronę główną