21.07.2018 Krótkie nudzenie o tym, jak to od niedawna mój własny pot i łzy działają żrąco na moje własne oczy - czyli to już nie jest klasycznie ludzki pot - a także o różnych rzeczach, które we mnie wyrastały i ustrojstwach, jakie przyuważałem w sobie.


Opisuję jak i dlaczego agenci zabili psa (nie mojego) którego lubiłem pogłaskać, ilekroć tam przejeżdżałem - bo im się nie chciało sprawdzać ciągle jego sierści, a nie mogli pojąć w jaki sposób komunikuję się z urojonymi mocodawcami, o posiadanie których pomówiła mnie ciotka w zamian za własną bezkarność ws. machlojek bankowych. Prokuratura i sąd - mogli dokładniej sprawdzić ciocię, co to jest za człowiek i do czego tak naprawdę zdolny, pod maską uśmiechu robota ..ale zapotrzebowanie polityczne było inne, a poza tym wtedy


20.07.2018 Dość nudny i smętny materiał, gdzie jednak odwołuję hejt na polskie służby oraz opisuję zmiany w moim organizmie i goszczące w nim istoty.


interstellar savoir-vivre. Na filmie daję praktyczne wskazówki postępowania przy przyuważeniu "istot z innej bajki" - w zależności od gatunku i aparycji.


powrót na stronę główną